5.ua

Айвазовська заявила про спроби видалити представників ОПОРИ з дільничних виборчих комісій у Чернігові

  Координатор громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська переконана, що фальшиві посвідчення ЗМІ, які з'явилися на виборчих дільницях, покликані видалити представників організації із приміщень для голосування.

  Ідеться, зокрема, про псевдожурналістів із підробленими посвідченнями видання "Точка зору", головним редактором якого є сама Ольга Айвазовська.

  "Сьогодні з 8 ранку наші представники фіксували осіб специфічної зовнішності із підробленими посвідченнями колег з комітету виборців України так званої газети "Точка зору", яка зареєстрована. У громадянської мережі "Опора" також є офіційне видання, яке в законний спосіб зареєстровано Міністерством юстиції України ще в 2007 році", - додала Айвазовська. 

  З її слів, зараз складаються акти щодо неправомірності дій представників організації та недостовірності посвідчень:

  "Зважаючи на те, що в Чернігів приїхала велика кількість невстановлених осіб, у тому числі – із підробленим посвідченням засобів масової інформації - як я розумію - проти представників громадянської мережі "Опора" сьогодні чиняться дії для того, щоб після 20 години вони були видалені з приміщень для голосування і не засвідчували етап чесного чи нечесного підрахунку голосів", - зазначила вона.

  Нагадаємо, сьогодні КВУ виявив у Чернігові кілька десятків псевдожурналістів. Зокрема, ідеться про "Точку зору".

  Попередній матеріал
  Саакашвілі пообіцяв не пустити російського співака Тіматі в Одесу
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли позиції українських бійців у районі Щастя - СЦКК