5.ua

57 кримінальних проваджень за фактом порушень відкрито за час виборів у Чернігові

  За фактами порушень у період проведення передвиборчої кампанії та виборів у Чернігові відкрито 57 кримінальних проваджень.

  Про це повідомляє прес-служба МВС України. "37 з них стосуються безпосередньо порушень виборчого законодавства. Зокрема, 18 відкрито за фактом підкупу виборців, п'ять звернень про перешкоджання здійсненню виборчого права і три провадження - про викрадення виборчих бюлетенів", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначають у відомстві, в день голосування було відкрито 8 кримінальних проваджень, що стосуються порушень під час проведення голосування. Шість кримінальних проваджень відкрито за фактами навмисного пошкодження майна (агітаційних наметів, стендів), викрадення (агітплакатів) і чотири за вчинення хуліганських дій.

  До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо трьох неправдивих повідомлень про замінування приміщень і про два факти незаконного поводження зі зброєю.

  "За результатами перевірок шість кримінальних проваджень було закрито. Матеріали проваджень направлено до органів прокуратури для перевірки законності прийнятих рішень", - зазначили у прес-службі.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з експертами щодо виборів у Чернігові. 

  Попередній матеріал
  Радник Президента розповів, як з'явився "блукаючий танк"
  Наступний матеріал
  Порошенко: Компартію заборонив своїм голосом український виборець