Явка виборців на середину дня перевищила 40 % - ЦВК

  40,41 відсотків - така явка виборців станом на 15 годину, повідомляє ЦВК.


  Найбільше українців проголосували у Волинській області - трохи більше 50 процентів. у Хмельницькій – 49,5 %. Також в лідерах - Львівська та Вінницька - по 47 %. Явка на Донеччині, за даними ЦВК, - трохи більше 9%.

  Інформації щодо Луганської області - немає. Між тим в Центрвиборчкомі повідомили, що на ще одному – 8-му окружкомі на Донеччині вдалося налагодити роботу і голосування там триває.

  ЦВК також вибачилась перед мешканцями Луганщини  за те, що влада не змогла там організувати процес.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  Київ отримав грозове повідомлення з північного сходу
  Наступний матеріал
  Тарута: вибори на Донеччині можна визнати такими, що відбулися