Ярош готовий співпрацювати з переможцем і вимагає перевиборів ВРУ

  Дмитро Ярош розчарований своїм результатом за даними екзит-полів, але має оптимізм щодо майбутнього.


  Чи були застосовані проти його кандидатури "брудні" технології – Дмитро Ярош не повідомив. Він зазначив тільки, що у політиці планує бути довго і готовий до співробітництва з майбутнім президентом. Від глави держави лідер "Правого сектору" вимагає розпуску нинішнього парламенту і призначення позачергових виборів до Верховної Ради.

  Дмитро Ярош заявив: "Нам багато не треба – нам треба все. Тому ми проведемо наступну виборчу компанію вже ґрунтовно. Досвід певний напрацювали, партія, нарешті вже зареєстрована. Відповідно, будемо брати по-максимуму. "Правий сектор" готовий надати достатню кількість депутатів для того, щоб взяти відповідальність за владу в Україні повністю".

  Але настрій Ярошу цілком можуть компенсувати сусіди. "Перший канал" Росії розповів підлеглим Путіна, що перший тур виграв Дмитро Ярош. У студії показали картинку, нібито, з українського ЦВК. А ведуча наголосила, що лідер "Правого сектору" наразі перемагає кандидата Порошенка майже удвічі. Щоправда, після цього, вона раптово уточнила, що відео потребує перевірки та нагадала справжні результати українських екзит-полів.

  Попередній матеріал
  У Донецькій області проголосували 15,63% виборців - КВУ
  Наступний матеріал
  Найактивніше за кордоном українці голосували в Неаполі, найменше – у Ростові-на-Дону