Виборці на Сході зможуть взяти участь у виборах - Охендовський

  Попри складну ситуацію на Сході та окупацію Кримської автономії  українські виборці зможуть висловити свою громадянську позицію та взяти участь у президентських перегонах,  заявив Михайло Охендовський, голова ЦВК.


  “Попри триваючу окупацію частини території України - більше 6 тисяч виборців Криму та Севастополя сьогодні зможуть взяти участь у голосуванні виборів президента України. Попри численні терористичні акти, тиск та погрози на адресу членів окружних та дільничних виборчих комісій з боку сотень озброєних бойовиків, які продовжують діяти в Донецькій та Луганській областях -  голосування з виборів президента України сьогодні відбудеться і там”, - заявив Охендовський. 

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.
  Попередній матеріал
  Терористи закрили усі дільниці у Докучаєвську на Донеччині
  Наступний матеріал
  У Донецьку до сих пір не відкрилася жодна виборча дільниця