В МВС нарахували 19 порушень на виборах

  19 випадків порушення виборчого процесу зафіксували в МВС по всій країні станом на 12 годину дня. Про це заявив на брифінгу радник міністра внутрішніх справ України Станіслав Речинський.


  За його словами, найбільше порушень -  в Донецькій та Луганській областях - 13. Там невідомі намагалися спалити приміщення виборчих округів, трощили виборчі скриньки, викрадали списки виборців разом із печатками та вимагали припинити роботу виборчих дільниць.

  Водночас, нечисленні порушення на дільницях зафіксували у Запорізькій, Тернопільській, Херсонській, Одеській  та Харківські Областях.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  Журналісти LifeNews кажуть, що ПЗРК їм підкинули
  Наступний матеріал
  Тягнибок разом з родиною більше години простояв у черзі на виборчій дільниці