У ЦВК пообіцяли "Свободі" звірити дані їхніх протоколів з оригіналами протоколів окружкомів

  Представникам ВО "Свобода" у Центральній виборчій комісії пообіцяли ретельно звірити дані наданих ними примірників протоколів з оригіналами протоколів окружних комісій.


  Про це повідомив журналістам заступник голови ВО "Свобода", народний депутат Юрій Сиротюк, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Ми домовилися з головою ЦВК Михайлом Охендовским про те, що до встановлення результатів виборів, до 10 листопада, всі протоколи, які подасть ВО "Свобода" у ЦВК, будуть звірені з протоколами окружних комісій з мокрими печатками, які надійдуть до ЦВК", - розповів він.

  За його словами, у випадку розбіжності даних протоколів, які надасть ВО "Свобода", з даними оригіналів протоколів окружкомів з мокрими печатками, ЦВК або відправить такі протоколи на уточнення, або ухвалить рішення про перерахунок голосів.

  Керівник юридичного управління ВО "Свобода", народний депутат Олег Бондарчук заявив, що основним порушенням, на думку партії, була завищена явка в Донецькій і Луганській областях.

  Сиротюк підкреслив, що згідно з даними екзитполів, "Свобода" отримала на виборах від 5,8% до 6,3% голосів за партійними списками, при цьому "Опозиційний блок" отримав значно меншу кількість голосів, ніж за даними електронної обробки голосів.

  За його словами, це відбулося за рахунок завищеної явки у східних областях, через що результат "Опозиційного блоку" збільшився, а "Свободи" - "автоматично розмився".

  Також нардеп стверджує, що, згідно з даними протоколів, які є в розпорядженні ВО "Свобода", ця партія набирає більшу кількість голосів в абсолютних показниках, тобто у кількості виборців, ніж показує сайт ЦВК.

  Водночас він зазначив, що "Свобода" має протоколи не всіх окружкомів і просить партнерів по Майдану допомогти їм у цьому питанні.
  Попередній матеріал
  У Херсоні горіла кондитерська фабрика
  Наступний матеріал
  Терористи вчиняють масові вбивства українських громадян на захоплених територіях - РНБО