5.ua

У Росії 25 травня також будуть обирати президента України

  На території Росії 25 травня працюватимуть шість виборчих дільниць, а формування виборчих комісій і підготовка приміщень ДВК проходять у штатному режимі.
  Про це сьогодні повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС України Андрій Сипіга.
   
  "За кордоном ми утворили 114 виборчих дільниць у 75 країнах світу. Найбільше (шість) їх утворено у Російській Федерації на базі наших закордонних установ, які на сьогодні там функціонують. Всі наші виборці матимуть змогу у Росії проголосувати, за умови, що вони включені у список виборців", – зазначив Сипіга.
   
  ЦВК і МЗС України отримують повідомлення, які свідчать, що на сьогодні найбільш активно готуються до виборів 25 травня українці у Португалії, Італії, Греції, Ізраїлі, зазначив Сипіга.
   
  Він також наголосив, що позачергові президентські вибори, які мають відбутися в Україні 25 травня, викликають великий інтерес світової громадськості. На сьогодні, за його словами, у ЦВК зареєстровані понад тисяча спостерігачів за виборами в Україні. На закордонному виборчому окрузі також будуть присутні міжнародні спостерігачі, - наголосив представник МЗС.
  Попередній матеріал
  У Судані вагітну жінку засудили до смерті за перехід в християнство
  Наступний матеріал
  Крим офіційно визнано окупованою територією