У Київ прибули протоколи від виборчих комісій Луганської області

  Протоколи окружних виборчих комісій № 114 і 115 приїхали з Луганської області до Києва.


  Про це повідомляє прес -служба лідера Всеукраїнської громадської організації "Народна довіра" Сергія Шахова, передає Інтерфакс-Україна.

  Як наголошується в повідомленні, члени Центральної виборчої комісії заслухали інформацію керівників виборчкомів "стоячи і з оплесками", після чого взяли протоколи до розгляду.

  "Всі луганчани, які прийшли на дільниці, зробили свій вибір на користь України, як держави, єдиної і неподільної країни... Ми знаємо, скільки грошей і зусиль було витрачено на те, щоб ці вибори не відбулися. Незважаючи на те, що людей залякували, діяли на них психологічно, намагалися захопити виборчі дільниці, жителі Луганщини все одно пішли і проголосували на виборах президента України", - заявив Шахов під час передачі протоколів.

  За його словами, ВО "Народна довіра" зробила все можливе, щоб жителі Луганської області змогли взяти участь у виборах. "Ми будемо відстоювати своє право бути разом і називатися українцями, якою б мовою не розмовляли, які б політичні переконання у нас не були! Ми єдиний народ і нас не роз'єднати!", - підкреслив Шахов.
  Попередній матеріал
  Україна оплачуватиме рахунки "Газпрому" тільки після узгодження тимчасової ціни на газ - Продан
  Наступний матеріал
  Дії Росії щодо України нагадують радянські танки у Європі – Обама