У Києві працюють більше тисячі виборчих дільниць

  Більше тисячі виборчих дільниць працюють в Києві. Зокрема, в дільниці на вулиці Лютеранській 10, ще до 8-ої ранку вишикувалася черга людей, які прийшли проголосувати не тільки за президента, а й за нового столичного мера та депутатів Київради.


  Втім, вчасно розпочати свою роботу на дільниці не вдалося. В дільничній комісії озвучили причину – працівники завантажені підготовкою, адже люди прийшли голосувати не лише за гаранта конституції, а й за місцевих депутатів та столичного голову.

  Як розповіли спостерігачі, усього на дільниці мали підготувати кілька тисяч бюлетенів. Тож паперова тяганина спричинила паузу в роботі. Проте, затримка не зіпсувала настрої виборців, які наголосили – прийшли висловити свою громадянську позицію, а вибір продумали заздалегідь.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії. Результати виборів будуть рахувати вручну, оскільки система "Вибори" була напередодні атакована і виведена з ладу.
  Попередній матеріал
  У Маріуполі не відкрилися 13 виборчих дільниць - ЗМІ
  Наступний матеріал
  На виборах відбуваються два екзит-поли