У КВУ розповіли, які партії найбільше представлені у виборчих комісіях

  Комітет виборців України підрахував, які партії мають найбільше представництво керівних посад в комісіях.


  Про це повідомляється на сайті КВУ.

  "Деякі партії мають відчутну перевагу в комісіях, оскільки отримали додаткові квоти як такі, чиї депутатські фракції зареєстровані в апараті Верховної Ради України поточного скликання. Серед таких партій – Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" (разом 15,8% керівних посад) та Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (разом 10,8%). За рахунок квоти УДАРу, доля керівних посад Блоку Петра Порошенка також фактично зросла до 15,3%", - сказано в повідомленні.

  До керівних посад віднесено голів державних виборчих комісій, заступників голів, та секретарів.

  Натомість, деякі партії, які не йдуть на вибори, скористались своєю квотою депутатської фракції й подали представників у ДВК. Зокрема, Партія Регіонів подала майже 20 тис. осіб у члени дільничних виборчих комісій. Пропорційно, представники ПР обіймають 6,1% керівних посад.

  "Саме члени комісій за поданням політичних партій мають найбільше представництво – дві третини від складу. Ще третина представляє інтереси кандидатів в мажоритарних округах. Незначна частина членів дільничних комісій призначена за поданням Міністерства зовнішніх справ (на закордонних дільницях)", - розповіли в Комітеті виборців.
  Попередній матеріал
  Ключовою темою на сьогодні є мир – Порошенко
  Наступний матеріал
  СБУ затримала афериста, який вимагав у родичів полонених гроші