У Харків прибули представники ОБСЄ зі спостереження за виборами

  Заступник Харківського міського голови Ігор Терехов 3 квітня провів зустріч з представниками Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ). Про це повідомляє прес-служба Харьківскької міської ради.

  Як повідомляється, європейські спостерігачі прибули до Харкова для моніторингу підготовки та проведення передвиборчої кампанії та виборів президента України, які відбудуться 25 травня. Під час спілкування Ігор Терехов заявив представникам ОБСЄ, що місто готово аби забезпечити всім кандидатам в президенти рівні права під час передвиборчої кампанії в Харкові.

  У свою чергу керівник делегації, міжнародний спостерігач Джон Майкл Ландрі повідомив, що місія представників ОБСЄ є тільки спостережною, і її представники не мають права втручатися у передвиборчий процес. За його словами, спостерігачі перебуватимуть не тільки в Харкові, а й на території всієї області.

  Нагадаємо, в Україні знаходиться місія спостерігачів з Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини, яка спостерігає за підготовкою та проведенням передвиборчої кампанії. 100 довготермінових спостерігачів здійснюють поїздки по областях України з метою проведення оцінки передвиборчих умов. Ще близько 900 короткострокових спостерігачів прибудуть в Україну в травні.

  Попередній матеріал
  Світовий банк прогнозує українській економіці зростання у наступному році
  Наступний матеріал
  На Львівщині автобус протаранив легковика - є жертви