У день голосування соціологи проведуть екзит-пол по всій країні

  Голова правління Центру політико-правових реформ (ЦППР) Ігор Коліушко зазначає, що соціологи все ж збираються проводити екзит-поли на сході України.


  Про це він сказав сьогодні під час "круглого столу" в рамках проекту "Схід+Захід", відповідаючи на запитання, чи за нинішніх умов на сході України працюватимуть соціологи із екзит-полами.

  Коліушко зазначив, що низка соціологічних компаній об'єдналася у консорціум і готуються проводити екзит-пол.

  "Дійсно, є проблема, як проводити це на Донбасі", - сказав він і додав, що має на увазі саме Донецьку та Луганську область.

  "Не вирішено питання, чи буде там скрізь проведено екзит-пол, чи ні. Це вже буде в останній момент в залежності від ситуації, яка буде відбуватися в цих областях", - сказав експерт.

  Він також додав, що планується проведення повністю репрезентативного опитування по всій Україні. "Якщо десь стануться якісь зриви, на якихось дільницях... продумуються варіанти заміни, переміщення", - сказав Коліушко.

  У свою чергу, експерт-соціолог, засновник та керівник компанії Research & Branding Group Євген Копатько зазначив, що його колеги матимуть складну і небезпечну роботу і повідомив, що він не збирається проводити екзит-пол, тому що "не хоче ризикувати людьми".
  Попередній матеріал
  У Мінохорони здоров'я пропонують ввести незалежний статус лікаря
  Наступний матеріал
  Співробітники СБУ у Харкові перейшли на посилене чергування