У "Блоці Петра Порошенка" задоволені результатами екзит-полів

  Першим місцем в новому парламенті – за результатом екзит-полів – задоволені в "Блоці Петра Порошенка".


  В штабі кажуть, що отримали абсолютну більшість, тож разом із іншими проукраїнськими партіями створять більшість у новообраній Верховній Раді.

  Юрій Луценко серед іншого зазначив: "Ми можемо сьогодні сказати, що ми утримали свій результат. Третина виборців України, з тих, хто прийшли – підтримує президентський курс по реалізації реформ задля вступу в Європейський союз. І ще одне: абсолютно відверто говорячи – ми єдині демонстрували на цих виборах політику ненападу. Ми не відповідали на чорний піар, ми не реагували на чисто технологічні ходи і навіть на відверту брехню щодо нашого блоку".

  Віталій Кличко теж нарікає на брудну кампанію конкурентів, і закликає до єднання проти зовнішнього ворога: "Нажаль, ще далеко до європейських критеріїв, тому що кампанія – не можна назвати її чистою, було багато таких брудних речей. І дуже дивно виглядало, коли ті сили, які ще декілька місяців стояли по одну сторону барикад, почали обливати один одного брудом. Ми показали на своєму власному прикладі, що ми можемо об’єднатися, об’єднатися біля європейських цінностей, нам потрібно об’єднатись, тому що у нас зовнішній виклик є".

  Попередній матеріал
  Міліція зафіксувала втручання у роботу серверів одного з київських округів
  Наступний матеріал
  Комітет виборців не зафіксував застосування адмінресурсу на цих виборах