Тимошенко де-факто визнала перемогу Порошенка і пообіцяла допомогу

  Юлія Тимошенко впевнена, що у Президента, якого оберуть українці є все, щоб здійснити всі очікування народу, і обіцяє допомогти всім гілкам влади рухатись до ЄС та НАТО.


  Вибори відбулися - Юлія Тимошенко привітала з цим українців і заявила: голосування за главу держави було чесним.  Екс-прем'єр також наголосила: майбутній глава держави має всі можливості, щоб невідкладно зупинити війну та задовольнити всі очікування українців. А вона, Юлія Тимошенко, допоможе усім гілкам влади проводити реформи та будувати сильну Україну, зауважила кандидат на посаду президента.. Про це вона заявила у своєму штабі.

  "Я переконана, що наша команда, і я особисто, ми зробимо все можливе, щоб допомогти всім гілкам влади в Україні будувати європейську, сильну Україну, щоб нарешті провести референдум щодо членства в НАТО і захистити Україну саме повноправним членством України в ЄС і в колективних системах безпеки і оборони глобального світу" – цитує заяву політика "Українська правда".

  "Я вірю в Україну, що Україна буде сильною, а українці – щасливими", - додала вона.

  Також вона подякувала всім українцям, які сьогодні прийшли на вибори попри загрози і бойові дії. Також вона висловила вдячність своїм симпатикам, команді та своїй родині.

  "Я переконана в тому, що президент, якого українці оберуть на цих виборах, має всі можливості, всі важелі впливу, інструменти влади, щоб зупинити війну, задовольнити всі очікування українців, які вони мали під час виборів і я переконана, що ми все можливе зробимо всіма гілками влади, щоб будувати європейську сильну Україну, щоб провести референдум щодо членства в НАТО і захистити Україну щодо повноправного членства в ЄС і в колективній системі оборони", - додала Тимошенко.

  Сьогодні ж депутат Верховної Ради від фракції ВО "Батьківщина" Андрій Шевченко заявив про визнання перемоги Петра Порошенка на президентських виборах - написав він у Twitter після оприлюднення экзит-полів.

  "Мы приймаємо результати виборів, вітаємо Порошенка з перемогою і готові співпрацювати у тому, щоб в Україні були мир и процвітання", - написав він.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ визнає легітимність українських виборів
  Наступний матеріал
  Аваков: Виборчу дільницю на Луганщині сьогодні громили російські найманці
  Теги: