ЦВК: вибори Президента відбулись – уже є дані про голосування більше 61% виборців

  Вибори Президента України відбулися. Про таке під час брифінгу у Центральній виборчій комісії заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера.


  За останніми даними, активність виборців не змінилася. Явка становить майже 61 відсоток. Втім, досі невідомі підрахунки шістдесяти чотирьох округів. Не змінилися й позиції найактивніших регіонів країни. Так, найбільшою явкою відзначилася західна Україна, зокрема – Львівська, Закарпатська і Тернопільська області.

  Не очікують в ЦВК високої явки на Донеччині та Луганщині. Дані щодо останньої й досі невідомі. Цифри ж щодо Донеччини не змінилися. Явка там становить майже чотирнадцять відсотків.

  Крім цього, у Центрвиборчокомі вибачаються за те, що українцям довелося простояти довгі черги на виборчих дільницях й обіцяли уникнути подібного в майбутньому.

  Щодо загального рівня процесу волевиявлення заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив наступне: "Я вважаю, що ми можемо говорити про те, що цей вибір було зроблено вільно. Він був зроблений в умовах, коли була можливість обрати з кандидатів, зробити чіткий поінформований вибір шляхом таємного голосування. В умовах вільної країни, якою, я вважаю, є на сьогоднішній день Україна, виходячи з цих аспектів. я вважаю, що Україна провела на належному рівні вибори Президента України".

  Попередній матеріал
  На Луганщині бойовики викрали двох журналістів
  Наступний матеріал
  У Донецькій області проголосували 15,63% виборців - КВУ