ЦВК проситиме у нової Ради призначити довибори у 15 округах Донбасу

  Центральна виборча комісія хоче провести довибори у 15 округах Донецької та Луганської областей, де сьогодні не вдалося організувати голосування.


  Як повідомив на брифінгу голова ЦВК Михайло Охендовський, Верховна Рада нового скликання одразу після обрання повинна ухвалити зміни до чинного законодавства, що дозволить Центрвиборчкому призначити ці вибори.

  "Ми сподіваємось, що одразу після того, як новий склад парламенту стане до роботи, будуть внесені зміни до закону "Про вибори народних депутатів", які зможуть дати підстави для призначення повторних виборів народних депутатів України в 15 округах Донецької й Луганської областей", - сказав Охендовський.

  Віе підкреслив, що такі вибори відбуватимуться лише після відновлення конституційного ладу на Донбасі та за умови гарантування забезпечення безпеки виборчого процесу в цьому регіоні.

  Крім того, голова Центрвиборчкому зауважив, що для проведення парламентських виборів у Криму та м. Севастополь депутати повинні будуть прийняти окремий спеціальний закон.

  За результатами сьогоднішніх виборів мжуть бути обрані лише 423 з 450 народних депутатів, оскільки на 15 округах Донецької й Луганської областей та 12 округах Автономної Республіки Крим і м.Севастополя голосування провести неможливо.
  Попередній матеріал
  Патріарх Філарет: ці вибори будуть доленосними для України
  Наступний матеріал
  Порошенко проголосував у Києві