ЦВК оголосила обраними ще 18 народних депутатів-мажоритарників

  Центральна виборча комісія офіційно оголосила сина Президента - Олексія Порошенка і ще 17 мажоритарників обраними народними депутатами Верховної Ради VIII скликання.


  Відповідні протоколи члени ЦВК підписали в режимі засідання 5 листопада.

  Від Вінницької області народним депутатом, обраним в ОВО №11, став Олександр Домбровський (БПП), в ОВО №12 - Олексій Порошенко (БПП), в ОВО №17 - самовисуванець Микола Кучер.

  Від Волинської області депутатом став Ігор Гузь від "Народного фронту" (ОВО №19); від Запорізької області в ОВО №78 - самовисуванець Олександр Пономарьов, в ОВО №80 - самовисуванець Євген Балицький.

  Від Київської області в ОВО №90 депутатом став Олександр Марченко ("Свобода"), в ОВО №91 - Руслан Сольвар (БПП), в ОВО №92 - Віталій Гудзенко (БПП), в ОВО №98 - самовисуванець Сергій Міщенко.

  Від Луганської області ЦВК визнала депутатом в ОВО №112 самовисуванця Юлія Іоффе; від Одеської області в ОВО №136 - Дмитра Голубова (БПП); від Чернігівської області в ОВО №208 - Валерія Давиденка ("Заступ"), в ОВО №210 - Олега Дмитренка (БПП).

  Крім того, ЦВК оголосила обраними народними депутатами ще чотирьох мажоритарників у Києві: в ОВО №211 - Євгена Рибчинського (БПП), в ОВО №212 - Віталія Сташука ("Народний фронт"), в ОВО №214 - Віктора Чумака (БПП) і в ОВО №221 - Леоніда Ємця ("Народний фронт").

  Загалом станом на 5 листопада Центральна виборча комісія оголосила обраними 60 народних депутатів.

  Нагадаємо, на позачергових парламентських виборах 26 жовтня українці обрали 423 народних депутатів: 225 за списками політичних партій і 198 мажоритарників.
  Попередній матеріал
  Мінекономрозвитку розширило перелік товарів для вилучення з вільної торгівлі з РФ
  Наступний матеріал
  У столичному метрополітені перевірять виконання умов договорів оренди торгівельних кіосків