ЦВК досі не може встановити результатів виборів

  Центральна виборча комісія досі не може встановити остаточні результати голосування.


  Сьогодні здали протоколи з мокрими печатками, зокрема, 100, 165 та 64 окружкоми. Гальмують процес кілька ОВК. Зокрема, проблемний 216 округ – це Київщина. Шість членів окружкому поскаржилися на фальсифікацію результатів парламентських виборів. З їхніх слів дільничі комісії підозріло часто відправляли протоколи на уточнення до ОВК та подавали документи до окружкому незапакованими. Через це, на їхню думку, неправильно порахували голоси. Утім, ЦВК такі порушення назвала не грубими і долучила протоколи до загальних результатів.

  Голова ОВК№ 216 Богдан Куцик виправдовується: "Це 6 окремих думок – насправді це думка однієї ж тієї людини. Це люди, які навіть не знають, що там написано. Одна людина просто написала, вони поставили підписи і донесли ці окремі думки до ЦВК. Ці порушення можливо й були, але вони не були грубими, а якщо й були деякі порушення, то це були порушення в день виборів".

  Заступник голови ЦВК Андрій Магера прокоментував ситуацію так: "Справді, аномально велика кількість було протоколів відправлено на уточнення. Можливо, все ж таки я вірю в те, що фаховий рівень багатьох членів комісії бажає кращого і будемо сподіватися, що цього більше в нас не буде".

  Попередній матеріал
  У Чернігові відбулася благодійна акція "Зимовий спальник - українському воїну!"
  Наступний матеріал
  В окупованому Севастополі загорівся російський корабель