Тігіпко звинувачує владу у патріотизмі та хоче відродити свою партію

  Кандидат у президенти України Сергій Тігіпко заявив: вибори відбулися, він програв, але збирається взяти реванш на парламентських перегонах.


  Для цього він планує створити партію "Сильна Україна", перше засідання якої має відбутися вже у найближчі півтора місяці. Щодо президентських виборів, кандидат переконаний: чимало голосів він втратив через те. що люди на півдні України та у Донецькій та Луганській областях або не могли проголосувати або там була низька явка. Чи буде працювати із новим урядом, не сказав.

  Винною у своїй поразці Сергій Тігіпко зробив владу, яка, мовляв, придумала "концепцію війни", щоб підняти " ура-патріотизм": "Спрацювала така концепція війни, я бачив, що влада не випадково загострювала ситуацію, я бачив, що влада не йшла на зустріч Сходу теж абсолютно цілеспрямовано. Тобто це був розрахунок, який, на мій погляд, у першу чергу був направлений на самі вибори. На самій такій військовій операції можна підняти ура-патріотизм, але заспокоїти ситуацію буде надзвичайно важко".

  Попередній матеріал
  Литва дізналася ім‘я свого президента
  Наступний матеріал
  Гриценко беззаперечно визнає результати виборів