Тягнибок разом з родиною більше години простояв у черзі на виборчій дільниці

  Лідер партії “Свобода”Олег Тягнибок проголосував на одній зі столичних виборчих дільниць.


  Головний націоналіст країни прийшов до дільниці разом із дружиною, старшою дочкою та мамою. Більше години простояла родина Тягнибоків у черзі на волевиявлення.

  Після виходу з дільниці, Олег Тягнибок назвав ці вибори особливими, через їхню позачерговість та коротку виборчу кампанію. І розповів, що сподівається на позитивний результат волевиявлення.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  В МВС нарахували 19 порушень на виборах
  Наступний матеріал
  Кримські татари організовано проголосували на Херсонщині