Терористи закрили усі дільниці у Докучаєвську на Донеччині

  У Докучаєвську Донецької області (окружна виборча комісія №61) представники так званої "Донецької народної республіки" масово закривають дільничні виборчі комісії.


  Про це повідомляють спостерігачі спільної моніторингової кампанії ДОО "Комітет виборців України" та Громадянської мережі ОПОРА в Донецьку, пише газета День.

  За словами голови ОВК №61, зранку 25 травня на чотири дільниці приходили представники ДНР, які показували "постанову кабінету міністрів республіки" про те, що вибори на її території незаконні. Бойовики опечатували приміщення та нищили документацію. Пізніше сепаратисти на центральній площі міста оголосили, що якщо дільниці продовжать організовувати процес виборів у місті, представники "Донецької народної республіки" винищуватимуть вже не техніку, а людей.

  Станом на одинадцяту ранку жодна з 13 дільниць у Докучаєвську не працює, повідомляє ДОО "Комітет виборців України". Разом з цим, за словами голови ОВК №61, голосування в окрузі відбувається активно. Наразі працює близько 100 дільниць.
  Попередній матеріал
  Одними з найактивніших виборців у Києві виявилися пенсіонери
  Наступний матеріал
  Виборці на Сході зможуть взяти участь у виборах - Охендовський