Терористи не дали відкритися дільницям у Краматорську

  Озброєні терористи завадили проведенню президентських виборів у Краматорську. Вони не дали відкритися жодній дільниці в цьому місті на Донеччині.


  Як повідомляється, на блок-постах бойовики посилили огляд автівок. Тому дороги в населеному пункті і біля ньогоспорожніли. На вулицях Краматорська також дуже мало людей.

  Виборці скаржаться: щоби взяти участь у волевиявлені, їм потрібно було проїхати кілька укріплених ліній сепаратистів та українських правоохоронців. Тому багато людей залишилися вдома.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  Виборчі дільниці у США розпочали роботу
  Наступний матеріал
  У зоні проведення антитерористичної операції зараз тихо