Тарута: вибори на Донеччині можна визнати такими, що відбулися

  Вибори на Донеччині відбулися попри усі складнощі, заявив голова Донецької ОДА Сергій Тарута, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.


  За словами Тарути, не всі змогли скористатися своїм правом на волевиявлення, через те, що озброєні сепаратисти погрожували як членам комісій, так і самим виборцям.

  Втім, зокрема у Родинському районі - таки обирали президента та мера міста. І майже всі виборчі дільниці Красноармійська відкрили сьогодні свої двері.

  Сам же Сергій Тарута проголосував за місцем проживання у Маріуполі.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  Явка виборців на середину дня перевищила 40 % - ЦВК
  Наступний матеріал
  МЗС України висловив протест проти приїзду Медведєва до Криму