СБУ затримала хакерів, які намагались заблокувати сайт ЦВК

  У Києві Служба безпеки України (СБУ) затримала групу хакерів, яка намагалася вивести з ладу інформаційні ресурси Центральної виборчої комісії (ЦВК) України.
  Про це на брифінгу 25 травня повідомив заступник голови СБУ Віктор Ягун.

  " У столиці України затримано групу хакерів" , - сказав він, додавши, що це саме та група, яка намагалась заблокувати сайт ЦВК.

  Як повідомив Ягун, у затриманих вилучено велику кількість хакерської техніки і програмного забезпечення.

  В СБУ вважають, що діяльність хакерів була спрямована на те, щоб поставити під сумніви результати виборів.

  За словами заступника глави СБУ, один із затриманих вже дає свідчення.
  Також Ягун повідомив, що для забезпечення вільного волевиявлення громадян організованого доставку бюлетенів до найбільших проблемних виборчих дільниць Луганської та Донецької областей у взаємодії з органами внутрішніх справ.

  Посилено заходи з протидії розвідувальної підривної діяльності іноземних спецслужб, недопущення порушення суверенітету та територіальної цілісності держави.

  Організовано безперебійну роботу постійно діючих оперативних слідчих та мобільних груп налагоджено обмін інформацією з ЦВК, координацію заходів з МВС та органами місцевого самоврядування. Організовано супровадження діяльності іноземних спостерігачів та посилено їх охорону.

  "На даний час можна говорити, що, незважаючи на наявні проблеми та складну ситуацію із забезпечення дострокових президентських виборів на Сході України, усі спроби зірвати вибори шляхом силового перешкоджання роботі дільниць, залякування та інших способів натиснути  на виборців і членів комісій успіху не мали. Очікуємо на результат, а це може свідчити навіть про безпрецедентну явку виборців на виборчі дільниці", - підсумував Віктор Ягун.
  Попередній матеріал
  У Вінниці зафіксовано ряд порушень на виборах
  Наступний матеріал
  У Харкові відбулась демонстрація проти виборів