Росія не визнає виборів президента України - Медведєв

  Повага до результатів виборів в Україні – не є актом їхнього визнання. Про таке заявив прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв під час інтерв’ю телеканалу Bloomberg.


  Він, мовляв, не впевнений, що волевиявлення відбудеться чесно та прозоро. Ще один аргумент Медведєва проти визнання виборів – сумніви в тому, що в них візьмуть участь усі регіони України.

  До того ж, на думку російського прем’єра, президентські вибори є результатом антиконституційної зміни влади. Росія досі вважає легітимним президентом Віктора Януковича, адже його не відсторонювали від влади, не було імпічменту, він не писав заяву про звільнення та живий. Тому Москва не визнає ані нинішній український уряд, ані вибори наступного очільника країни. Щоправда, Росія не ставить під сумнів легітимність парламенту України, який призначив вибори.

  Нагадаємо, сьогодні ж Прем`єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що РФ не може і не збирається гарантувати територіальну цілісність України, оскільки, начебто, ніколи не брала на себе подібних зобов'язань.

  Попередній матеріал
  Під ВРУ мітингують з вимогами люстрації і захисту мобілізованих до війська
  Наступний матеріал
  Наливайченко розповів про злочини Курченка і арешт його майна