Прем’єр-міністр проголосував на виборах Президента у Києві

  Простоявши двадцять хвилин у черзі і поспілкувавшись з бабусями, прем’єр-міністр України вкинув в урну свої бюлетені.


  Голосував Арсеній Яценюк разом з дружиною на Печерську, у приміщенні “Київводоканалу”, який прикрасили синьо-жовтими бантами. Виборці на цій дільниці, яких з самого ранку дуже багато, також виглядають патріотично - у вишиванках.

  Яценюк пропускав пенсіонерок наперед. А проголосувавши, дав гарантію: в Україні буде легітимно обраний Президент, попри всі спроби зірвати вибори.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.
  Попередній матеріал
  На Донеччині терористи викрали кандидата на посаду міського голови - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Медведєв прибув до тимчасово окупованого Криму