Представники ООН відстеживатимуть виборчій процес в Україні

  Організація Об’єднаних Націй зацікавлена у скорішому та політичному розв’язанні конфліктної ситуації в Україні. Про це заявив 7 травня заступник Генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтман під час зустрічі з секретарем РНБО України Андрієм Парубієм.
   

  Як повідомляє прес-служба РНБОУ, під час цієї зустрічі сторони обговорили питання міжнародного співробітництва, внутрішньополітичну ситуацію в Україні та питання безпекової політики.

  "Ми позитивно оцінюємо оперативне розгортання в Україні та діяльність Моніторингової місії ООН з прав людини. Перша доповідь Місії рішуче спростувала твердження про порушення прав російської меншини в Україні, які слугували фальшивою підставою для російської окупації Криму та досі продовжують використовуватися Росією для дискредитації нової української влади. Впевнений, що і друга доповідь надасть міжнародній спільноті можливість об'єктивно та неупереджено дізнатися про перебіг подій на сході та півдні України", - зазначив Андрій Парубій.

  За його словами, проведення президентських виборів 25 травня є необхідною умовою деескалації конфліктів у східних та південних регіонах України.

  "Для цього здійснюються всі необхідні заходи. Основна увага приділяється створенню належних умов для вільного волевиявлення всіх громадян, зокрема і в нестабільних регіонах, забезпеченню безпеки всіх без виключення учасників виборчого процесу, - додав Андрій Парубій, - Ми впевнені, що ці вибори відбудуться, будуть вільними та справедливими і пройдуть в присутності безпрецедентної кількості міжнародних спостерігачів".
  Попередній матеріал
  Юніори "Карпат" у гостях зіграли внічию з юніорами "Дніпра"
  Наступний матеріал
  Сирійські бунтівники здали свою "столицю" військам Асада