Представники ДНР продовжують погрожувати членам виборчкомів - ОДА

  Представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" продовжують погрожувати і перешкоджати членам виборчих комісій у різних районах і містах області, щоб зірвати проведення 25 травня президентських виборів.


  Про це з посиланням на Департамент з питань внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації повідомляє УНІАН.

  Так, у Донецьку представники так званої "ДНР" винесли з ОВК № 42 (Ворошиловський район) комп`ютерну техніку і забрали посвідчення членів виборчої комісії, а в ОВК № 45 (Київський район) опечатали приміщення. Також озброєні сепаратисти увійшли до будівлі Ленінського районного виконкому і вимагали надати документацію з виборів президента України, забрали списки виборців і запрошення, залишивши розписку про їх вилучення.

  У Краматорську озброєні люди, зайшовши в приміщення, де працювали члени окружкому, заволоділи печаткою і списками виборців, а потім, погрожуючи розправою, розігнали людей і опечатали будівлю.

  У Маріуполі представники так званої "ДНР" опломбували 10 виборчих дільниць, заборонивши на них проведення виборів.

  У Шахтарську не припиняються погрози на адресу членів виборчих комісій - терористи, застосувавши силу, забрали талони на бензин, канцелярське приладдя, вимагали віддати печатку і бюлетені.
  Попередній матеріал
  Генеральний секретар ООН висловив тривогу через вбивство українських військових під Волновахою
  Наступний матеріал
  Уряд почав виплачувати допомогу родинам "Небесної сотні"