Посол США відвідав одну зі столичних виборчих дільниць

  Посол США в Україні  Джеффрі Пайєтт відвідав одну зі столичних виборчих дільниць, що на Подолі.


  Посол приїхав як міжнародний  спостерігач. Пайєтт наглядав за перебігом голосування та поспілкувався з членами виборчої комісії. Протягом дня Джеффрі Пайєтт відвідав десять виборчих дільниць як у Києві, так і в області. За його словами, якихось великих зауважень щодо голосування він не виявив. Втім, запропонував дочекатися висновків ОБСЄ та інших громадських організацій, які стежать за перебігом волевиявлення в Україні.

  Крім того, посол Сполучених Штатів різко засудив дії сепаратистів на Сході країни, які завадили тисячам українців взяти участь у виборах президента.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  Голосування триває у всіх українських в'язницях
  Наступний матеріал
  Бойовики на Луганщині вступили у бій з військовими біля ДВК