Порошенко розраховує перемогти у першому турі

  На перемогу вже у першому турі  розраховує позафракційний депутат Петро Порошенко, який балотуватиметься в президенти за підтримки партії Віталія Кличка УДАР.

  Про це кандидат заявив після з'їзду партії УДАР, де підписав з лідером цієї політсили Віталієм Кличком декларацію про єднання. Порошенко переконаний, що єдність, яку продемонстрували партії "Солідарність" та УДАР, зможе забезпечити Віталію Кличку перемогу на виборах мера Києва. Він також наголосив, що об'єднання зусиль двох партій є стратегічним, а не тимчасовим союзом для перемоги у перегонах

  “До сих пір в українській політиці не було випадків, коли два кандидата в президенти, які користуються найбільшим рівнем підтримки і довіри людей, могли би вчинити, зробити такий вчинок - об"єднатися. Ми з Віталієм Володимировичем, і ми з партією УДАР закладаємо абсолютно нові традиції в українській політиці. Я думаю, що принцип "брата за брата" треба доповнити і розширити. Я пропоную в такому вигляді - не тільки "брат за брата", але і "друг за друга", - зазначив кандидат у Президенти України, народний депутат Петро Порошенко.

  Нагадаємо, про відмову брати участь у президентських виборах Віталій Кличко заявив на початку з'їзду. Своє рішення пояснив тим, що на посаду глави держави повинен претендувати кандидат, який має найвищі шанси на перемогу та отримує найбільшу підтримку. І це, на його думку, Петро Порошенко. Натомість сам лідер УДАРу хоче балотуватися у мери Києва.

  Фото ipress.ua

  Попередній матеріал
  СБУ видворила росіянина за розпалювання міжнаціональної ворожнечі
  Наступний матеріал
  Кримські татари створюють національну автономіую в АРК