Порошенко доручив покарати порушників порядку на 59-й ОВК

  Притягти до відповідальності всіх, хто порушував закон і правопорядок під час голосування та підрахунку голосів у 59 окрузі на Донеччині, незалежно від того, з боку якого кандидата це відбувалося – з таким дорученням до міністра внутрішніх справ звернувся Президент Петро Порошенко.


  ЦВК ж має забезпечити чесний офіційний підрахунок голосів у 59-му окрузі. Порошенко заявив, що він, як гарант Конституції – вкрай невдоволений тим, як пройшли вибори на цій території. На думку голови держави, дії різних учасників виборчого процесу у цьому проблемному окрузі призвели до того, що він не вписується у загальну картину демократичних, прозорих і чесних виборів в Україні.

  Нагадаємо, представники проблемного ОВК номер 59, що на Донеччині, прибули до Центрвиборчкому лише сьогодні і вже здали протоколи з мокрими печатками. За наявними даними, там переміг самовисуванець Сергій Сажко, мер міста Курахове. У членів Центрвиборчкому виникли питання щодо аномальної явки на окремих дільницях цього округу, а обставини перемоги викликали обурення опонентів.

  Попередній матеріал
  До Василькова з фронту повернулись бійці зведеного загону Повітряних сил
  Наступний матеріал
  КМДА подовжила дію знижок на ЖКП до 25 листопада