Попри намагання терористів на Донбасі працюють понад тисяча дільниць - Сюмар

  Попри усі намагання терористів зірвати вибори на Сході  на Донеччині й на Луганщині відкриті та працюють понад тисяча дільниць.


  Про це заявила Вікторія Сюмар заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони. Вона наголосила, що в окремих районах  немає жодної непрацюючої дільниці.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  На Львівщині працює 600 спостерігачів з Росії
  Наступний матеріал
  Турчинов: у Донецькій області може запрацювати 8-ма ОВК