Парубій обіцяє захистити вибори у більшості районів Донбасу

  На більшості територій Луганської і Донецької областей голосувати буде безпечно. Принаймні, в цьому запевняє секретар Ради нацбезпеки та оборони Андрій Парубій.


  За його словами, існує лише невеликий відсоток території, де ризики залишаються. Однак Радбез та силовики зараз роблять усе можливе, щоб і там небезпеку усунути. Зокрема, переносять в інші місця дільниці та надсилають у гарячі точки додаткові загони міліції з інших областей, а також дружини з громадських угруповань. Водночас, Андрій Парубій припускає: що ближче до голосування – то активнішими будуть дії сепаратистів та бойовиків на Сході України. Усе через те, що російський президент хоче зірвати президентські вибори, заявив секретар РНБО. У Раді нацбезпеки та оборони не радять журналістам та спостерігачам під час голосування перебувати на тих дільницях, де є небезпека.

  У північні, південні і західні райони Луганської і Донецької областей – направлені додаткові спецбатальйони міліції для забезпечення порядку, підтягуються додаткові сили міліції для забезпечення підвозу і відвозу бюлетенів – повідомив голова РНБО. Також силовики залучають громадськість. Влада усвідомлює, що можуть бути локальні точки, передусім у Слов’янську, Луганську і Донецьку, де з тим можуть виникати проблеми. Зараз ми проводимо ряд заходів, щоб і там люди змогли проголосувати, щоб і там люди змогли скористатися своїм правом.

  Також Андрій Парубій оприлюднив дані вітчизняних спецслужб і розповів, що сепаратистські загони, які діють зараз на Сході, створювалися протягом останніх двох років за сприяння попередньої влади. Зараз таких угруповань налічують три.

  Попередній матеріал
  Податкова міліція під час обшуку виявила 1,5 млн грн у власника газети “Вести”
  Наступний матеріал
  МЗС України просить весь світ засудити російську агресію