5.ua

Оробець та Салія знято з виборів до Київради

  Леся Оробець не буде приймати участь у виборах на посаду міського голови Києва та до Київради. Про це вона сама повідомила на своїй сторінці у Facebook.


  "Щойно ТВК прийняла рішення про зняття мене з виборів і як кандидата в мери, і як лідера списку партії "Нове життя". Члени ТВК від УДАРу, Батьківщини, Партії регіонів і компартії продемонстрували зворушливу єдність", - повідомила Леся Оробець.

  При тому вона заявила, що формальним приводом для такого рішення виборчої комісії стало те, що вона як позапартійна очолює список партії. Що втім не стало на заваді під час реєстрації її як кандидата 29 квітня.

  "Формальною підставою було те, що в мери я йду як самовисуванець і як позапартійна очолюю партійний список (ст.35).", - написала Оробець, повідомивши також і про зняття ще одного кандидата у Київраду – Івана Салія. Також Оробець повідомила, що не сприймає такого рішення виборчої комісії та буде оскаржувати його відповідно до закону.

  "Та ж доля постигла Івана Салія - його теж зняли, за його словами "за компанію". … Ми завтра оскаржимо це рішення. Кампанія продовжується", - написала Леся Оробець.
  Попередній матеріал
  У Туреччині внаслідок аварії загинули 157 шахтарів
  Наступний матеріал
  Прокуратурі Києва заважає депутатський статус Царьова