5.ua

Опитування: Порошенко – лідер електоральних симпатій усюди, крім Донбасу

  Петро Порошенко лідирує у рейтингах президентських перегонів. На позачергових виборах його готові підтримати понад 34 відсотки з усіх опитаних.


  За його головну конкурентку, Юлію Тимошенко, мають намір проголосувати близько 11 відсотків респондентів. Третю позицію обіймає Сергій Тігіпко з підтримкою понад п'ять із половиною відсотків. Що ж до регіонального розподілу, то Петро Порошенко є лідером всюди, окрім Донбасу. Там більшість готові проголосувати за Михайла Добкіна. Дослідження проводили фахівці соціологічної групи "Рейтинг" від 25 до 30 квітня.

  "Петро Порошенко лідирує на Заході – 55%, на Півночі – 50% і в Центрі - 42%. Друге місце там впевнено має Юлія Тимошенко: 17, 16, 15. Тобто, майже рівна підтримка в цих регіонах і у Петра Порошенка і в Юлії Тимошенко", – підсумовує Ігор Тищенко, експерт соціологічної групи "Рейтинг".

  З невеликим відривом Порошенко лідирує на Сході і на Півдні. На Донбасі ж лідирують Добкін і Тігпко, але досить значна частина виборців або не визначилась або не братимуть участі у виборах на Донбасі. Таких, за оцінкою експерта – майже 60%.
  Попередній матеріал
  Британський міністр: санкції США і ЄС позбавлять Росію економічного впливу
  Наступний матеріал
  Проросійський євродепутат запропонувала визнати "Правий сектор" терористичною організацією