5.ua

Німеччина розраховує на успішне проведення президентських виборів в Україні - Штайнмайєр

  Німеччина розраховує на успішне проведення президентських виборів в Україні з максимальною кількістю виборців. Про це заявив після зустрічі з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр.


  Штайнмайєр заявив, що Німеччина позитивно оцінює економічні кроки уряду і сподівається, що силовому блоку Кабміну вдасться налагодити ситуацію, щоб Президентські вибори 25-го травня відбулися для всіх мешканців країни. Зі свого боку Арсеній Яценюк заявив: Україна наполягає на міжнародних переговорах для врегулювання ситуації на Сході за участі участі чотирьох сторін: України, Європи, Сполучених Штатів та Росії. А також заявив, що Уряд розраховує на внутрішній круглий стіл, який за попередньою домовленістю має відбутися завтра. Йтиметься про переговори між парламентськими фракціями за участі міжнародних політиків та екс-президентів країни.

  “Президентські вибори 25-го травня відіграють вирішальну роль. І дуже важливо, щоб якомога більша кількість людей змогла взяти участь у голосуванні. Ми підтримуємо Ваші зусилля організувати національний діалог як на загальнодержавному, так і на регіональному рівнях. Сподіваюся, що за таких умов вдасться вжити подальших кроків аби звільнити захоплені приміщення, а також поступово роззброїти нелегальні військові формування. Водночас хочу привітати Вас із успішною роботою у фінансовій галузі. Адже Ви вже провели успішні переговори із МВФ”, - зазначив Штайнмайєр.
  Попередній матеріал
  Рада прийняла закон, необхідний для лібералізації візового режиму з ЄС
  Наступний матеріал
  У Донецькій області пікетували пункт пропуску, а на Луганщині прооперували прикордонників