Німеччина привітала Україну з демократичними президентськими виборами

  Німеччина вітає Україну з проведенням демократичних виборів Президента, які відбулися, не зважаючи на спроби сепаратистів зірвати їх.

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр в інтерв‘ю ТСН висловив впевненість, що ці вибори стануть кроком до стабілізації ситуації в країні.

  "Я постійно підтримував контакт з посольством Німеччини в Києві, а також з генеральним консульством у Донецьку. Насамперед я радий, що вибори змогли відбутися. Ще 4 тижні тому у нас були сумніви. Я радий, що день виборів обійшовся без великого кровопролиття. Я сподіваюся на результат, який буде однозначним. Щоб країна могла швидко повернутися до спокою, а також політичної та економічної стабілізації", - зазначив міністр.

  Штайнмайєр також заявив, що Німеччина очікує такої ж оцінки українського волевиявлення від Російської Федерації.

  "В останні дні ми чули деякі позитивні сигнали з Росії. Перший був про готовність відвести російські війська від українського кордону. Минуло кілька днів, коли панувала невпевненість, чи дійсно це відбудеться. Також я з цікавістю сприйняв слова Володимира Путіна, що за певних умов Росія поважатиме вибори. Це все позитивні сигнали у випадку, якщо все буде так, як і обіцяно", - сказав Штайнмайер.

  Попередній матеріал
  Гриценко беззаперечно визнає результати виборів
  Наступний матеріал
  В ЄС оголосили попередні результати виборів в Європарламент
  Теги: