На московській дільниці закордонного округу - явка невисока

  Голосування на виборах Президента України відбувається і в Москві, столиці РФ.  Там волевиявлення відбувається за посилених заходів безпеки.


  Навколо будівлі посольства поліція встановила металеві бар'єри. Виборці - вишикувалися в чергу, а на вході - пред'являють паспорти охороні. Поки що людей не надто багато, але працівники посольства очікують, що більшість виборців  прийдуть надвечір. Московська виборча дільниця найбільша в Росії, на ній зареєстровані  27 тисяч виборців.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.

  Більше про перебіг виборів Президента України читайте тут.
  Попередній матеріал
  Добкін проголосував на виборах Президента у Харкові
  Наступний матеріал
  Київ отримав грозове повідомлення з північного сходу