На Донеччині починають відкриватися дільниці, люди йдуть на вибори

  118 дільниць відкрилися на Донеччині. Відтак в області можна проголосувати вже на 426 дільницях. Такі останні дані обласної адміністрації.

  Натомість у самому Донецьку усі дільниці поки закриті.

  За даними адміністрації, до роботи стали 11 дільниць з 21 у Першотравневому і 33 з 40 - у Амвросієвському районі, а також 26 з 32 у Тельманівському.

  У Маріуполі, як повідомили у Донецькій ОДА, з 216 дільниць відкрилися 202. В установі також наголосили, що ця інформація - не остаточна, оскільки підрахунок відкритих на цей момент дільниць триває.

  В той же час користувачі соціальної мережі Facebookпишуть про те, що в Маріуполі жителі міста активно голосують на тих дільницях, що розпочали свою роботу.

  Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються одночасно позачергові вибори Президента, а також органів місцевого самоврядування. Через дії сепаратистів та терористів на Сході більшість ОВК та виборчих дільниць не відкрилися. Наприклад, в Донецьку виборчі дільниці лишаються закритими. Натомість представники інших країн, міжнародні спостерігачі та ОБСЄ заявили, що задоволені результатами підготовки до виборів і сподіваються, що вони відбудуться прозоро і чесно. В ході виборів на виборчих дільницях помітні черги, явка оцінюється як вища за середню. Процес виборів охороняють більше 60 тисяч правоохоронців, яким допомагають співробітники ДержНС, податківці, Нацгвардія та підрозділи самооборони.  В той же час за кордоном вибори проходять проходять практично безперешкодно, в тому числі і в Росії.
  Попередній матеріал
  У Донецьку відкрилася одна дільниця – і люди в масках її відразу закрили
  Наступний матеріал
  Тимошенко проголосувала на виборах першим з кандидатів