На Донбасі голосування відбудеться у третині округів - КВУ

  Голосування на виборах Президента може відбутися лише в третині округів Донеччини і Луганщини. Такий прогноз оприлюднив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.


  Методи, до яких вдаються терористи на Донбасі – це захоплення в заручники членів комісій, блокування приміщень окружкомів, знищення техніки і виборчої документації. Окрім того, експерти почали фіксувати залякування і самих виборців. Черненко також констатував, що надії на правоохоронні органи небагато, оскільки вони переважно не контролюють ситуацію в регіоні.

  "Кожного дня ми отримуємо ситуацію про нові захоплення. Кожного дня все нові повідомлення, що комісії не працюють. Якщо кілька днів назад ми говорили, що все таки в половині округів Донецької і Луганської областей є шанс провести вибори, я думаю, сьогодні ця цифра зменшується десь до третини", – каже Олександр Черненко.

  За оцінками КВУ, в Донецькій області у 14 з 22 округів вибори сьогодні можуть бути зірваними. В Луганській області – у 9 з 12 округів є серйозні проблеми з проведенням виборів.

  Окрім же двох проблемних областей, підготовка до виборів у країні відбувається нормально. У Комітеті виборців лишень застерігають, що варто бути готовими і з розумінням ставитися до черг на дільницях, оскільки багато комісій сформовані у мінімальному складі.

  Сьогодні ж прес-секретар ЦВК Костянтин Хівренко повідомив: на Донеччині та Луганщині терористи заблокували 20 із 34-х окружних виборчкомів.

  Попередній матеріал
  Співробітники Life News знімали вбивства українських військових, щоб продавати відео - МВС
  Наступний матеріал
  The Daily Mail: стати президентом США Рейгану допомогла мафія