МВС: Кожен працівник міліції знає що робити під час виборів

  Охорону громадського порядку під час виборів здійснюватимуть понад 55 тисяч працівників органів внутрішніх справ, їм надаватимуть допомогу 16 тисяч громадських  активістів та всі вони знають: що, як і коли їм робити.
  Про це заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович заявив під час брифінгу 23 травня.

  За його словами, Міністерство внутрішніх справ забезпечує захист 32 тисяч дільниць. Для цього залучені понад  55 тисяч працівників органів внутрішніх справ, близько 11 тисяч працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також представники Нацгвардії, старшокурсники навчальних закладів відомчих вишів МВС. Їм надаватимуть допомогу понад 16 тисяч громадських активістів, які виявили бажання забезпечувати правопорядок у громадських місцях під час виборів, а також поблизу виборчих дільниць. Крім того, Урядом прийнято рішення про залучення до охорони громадського порядку близько 11 тисяч працівників податкової міліції.

  Микола Величкович також презентував журналістам пам’ятки з алгоритмом дій працівників міліції під час охорони громадського порядку на виборчих дільницях.

  "В цих пам’ятках передбачено порядок дій у будь-якій ситуації, починаючи від моменту завезення бюлетенів і до моменту оголошення результатів виборів. Пам’ятки отримають усі правоохоронці, хто залучений до охорони правопорядку під час виборчого процесу", - зазначив Величкович .

  Також він повідомив, що у Міністерстві внутрішніх справ створено центр, куди стікається загальна інформація про хід виборчого процесу.  До цієї інформації мають доступ представники Місії ОБСЄ. Крім того, у Міністерстві створено список осіб, уповноважених контактувати з офіційними представниками тих організацій, які делеговані на вибори Президента України. Такі представники є як у центральному апараті МВС, так і в кожному регіоні держави. Список з їхніми контактними даними був вручений Голові Місії ОБСЄ.

  Наразі керівники структурних підрозділів МВС роз’їхалися по регіонах України для того, щоб координувати ситуацію з виборами безпосередньо на місцях, особливо – у проблемних регіонах.

  "Залучені всі сили Міністерства внутрішніх справ, зокрема і новостворені батальйони патрульної служби міліції особливого призначення, групи швидкого реагування, які готові в будь-який час залучитися до процесів локалізації проблемних ситуацій", – підкреслив заступник Міністра внутрішніх справ.

  Нагадаємо, на виборах 25 травня в Україні будуть присутні майже 3 тисячі міжнародних спостерігачів.
  Попередній матеріал
  У Києві зібрався перший всеукраїнський з'їзд вимушених переселенців
  Наступний матеріал
  Місто на Прикарпатті залишилось без питної води