Київська міліція приїхала заарештовувати голову окружкому №217 та не заарештувала

  У 217-ий окружком (Київ, Оболонь) прибула міліція для того, аби затримати голову цієї виборчої комісії.

  Про це журналістам сказав радник глави МВС Зорян Шкіряк, який приїхав на місце подій разом з міліцейськими начальниками. Раніше про те, що голову цієї комісії можуть затримати, заявляв міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Нагадаємо, округ 217 не працював практично весь день через дивну ситуацію з перепризначенням айтішників (начебто, у приміщенні окружкому із серверами були сторонні особи).

  Наразі окружком працює, очікується приїзд бюлетенів. Біля будівлі зібралося дуже багато міліції. Один з міліцейських автобусів застряг у грунті на газоні, міліціонери довго не можуть зрушити його з місця.

  На 217-му окрузі, нагадаємо, балотується комбат "Азова" Андрій Білецький та відомий "регіонал" Вадим Столар.
  До речі, співробітники МВС затримали у неділю ще одну групу озброєних осіб на одній з дільниць 217-го округу в Києві, після "профілактичної бесіди" частина з них попросилась працювати в МВС.

  Про це повідомив на брифінгу радник глави МВС Зорян Шкіряк.

  За його словами, у групи, що складалась з 6-7 осіб виявили зброю, "зокрема, гладкостволи та травматичні пістолети".

  "Вони пред'явили посвідчення однієї з громадських організацій і розповіли, що здійснювали охорону громадського порядку, але у нас виникла низка запитань", - розповів Шкіряк.

  Він нагадав, що у зв'язку з набуттям чинності закону про посилення відповідальності за незаконне втручання у виборчий процес, "подібні злочини переведені у категорію важких, а тому міліція має право вживати превентивні заходи для попередження цих злочинів".

  Саме тому цю групу забрали в Оболонський РУВС.

  Так само там знаходяться інша група озброєних молодиків, "сумнівної зовнішності" (приблизно 40 осіб), які були затримані безпосередньо в окружкомі і не змогли пояснити мету свого перебування там.

  "З найбільшою групою молодиків, яку виявили на окрузі, у кількості приблизно 200 осіб, ми провели емоційно-профілактичну бесіду. Міліція спрацювала на упередження і не дозволила їм вчинити злочин", - заявив Шкіряк.
  Станом на 22:04. Зорян Шкіряк вийшов до журналістів і повідомив, що зараз з головою окружної комісії працює СБУ, після чого, очевидно, буде затримання.

  Станом на 22:36. СБУ і міліція поїхали, так і не затримавши голову окружкому №217.

  Попередній матеріал
  Донецький "Металург" провів "спаринг-двосторонку"
  Наступний матеріал
  Ляшко бачить причину невисоких результатів у поганій роботі і чорному PR