КВУ: загроза зриву виборів на Донеччині зростає

  Ситуація навколо виборчих комісій на сході країни стрімко погіршується. Про це в ефірі "5-го каналу" заявив Сергій Ткаченко, представник обласної організації Комітету виборців України.


  Ткаченко зауважив, що представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" вже здійснили напади на більшу частину ОВК в Донецьку та Макіївці. Сепаратисти вилучають техніку та печатки, знищують передвиборні матеріали. Водночас, голови окружних виборчкомів відмовляються працювати в таких умовах. Також в регіоні існує проблема з передачею виборчої документації. Тож, у Комітеті виборців України зазначили, що є великі загрози щодо проведення виборів на Донеччині.

  Нагадаємо, за інформацію ЦВК – напередодні в Донецькій та Луганській області заблокували 18 з 34-х комісій.

  Також сьогодні від одного із терористів – довіреної особи "вождя" комуністів Петра Симоненка – стало відоме місцеперебування викраденого напередодні голови ОВК №43. Його зловмисники утримують у захопленій ними будівлі Донецької ОДА.

  Також у Донецьку представники так званої "ДНР" винесли з ОВК № 42 (Ворошиловський район) комп’ютерну техніку і забрали посвідчення членів виборчої комісії, а в ОВК № 45 (Київський район) опечатали приміщення.

  Попередній матеріал
  Невідомі підірвали двоколійну залізничну ділянку в Луганській області
  Наступний матеріал
  В Китаї мільярдера засудили до страти