5.ua

КВУ вважає охорону виборчих дільниць на Сході недостатньою

  Безпека виборів на сході України залежить від кількості силовиків, які охоронятимуть виборчі дільниці. Таке заявили представники Комітету виборців України.


  Попри те, що процес волевиявлення 26 жовтня охоронятимуть близько 70 тисяч міліціонерів, у Комітеті виборців України переконані: цього замало для цілковитої безпеки. У КВУ пропонують застосувати досвід Російської федерації під час організації виборів у Чечні 2007 року, коли на одній дільниці чергували близько 5 десятків силовиків.

  26 жовтня на українських дільницях чергуватимуть по двоє міліціонерів. У Комітеті виборців України вирішили не стежити за виборчим процесом у кількох населених пунктах Луганщини. Кажуть: міста Попасна, Золоте, Щастя, селища Фрунзе і Станиця Луганська постійно обстрілюють терористи.

  "Комітет виборців України прийняв рішення не проводити спостереження у цих населених пунктах, оскільки це становить серйозну небезпеку для життя та здоров'я наших спостерігачів. Ми звертаємось до міжнародних організацій – відмовитись від спостереження у цих населених пунктах", – заявив голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель.

  Попередній матеріал
  Японський концерн Hitachi винайшов спосіб зберігання інформації на мільйони років
  Наступний матеріал
  Для оплати газу не вистачає $2 млрд. - Чалий