glavnoe.ua

КВУ пропонує визнати недійсними вибори в "округах" Довгого і Звягільського

  Комітет виборців України має намір звернутися до Центральної виборчої комісії з проханням визнати недійсними вибори в 102-му одномандатному виборчому окрузі (Кіровоградська обл.), де серед кандидатів лідирує колишній секретар Київради Олесь Довгий.


  Про це повідомив голова правління КВУ Олексій Кошель на прес-конференції в понеділок, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Є окремі проблемні округи, на яких КВУ не може визнати результати виборів. Передусім ідеться про так званий виборчий округ імені Олеся Довгого . Ці факти були масштабними. На думку нашої організації, вони вплинули на результат голосування, й КВУ звертається до ЦВК вивчити ці факти й ухвалити рішення про неможливість підбиття підсумків голосування в цьому окрузі", - сказав він.

  Зокрема, за його словами, йдеться про протиправну діяльність - напад і бандитизм, порушення виборчого законодавства як під час виборчої кампанії, так і в день голосування.

  "Зафіксовано підписання спеціальних угод, і, за свідченням наших спостерігачів, за ці соціальні угоди виборці отримували винагороду. Були факти підкупу, тиску на членів комісії, спостерігачів", - розповів Кошель.

  Також він додав, що КВУ наполягатиме на визнанні недійсними виборів у кількох одномандатних округах Донецької області, зокрема, в окрузі №45, де переміг Юхим Звягільський.
  Попередній матеріал
  Капітану порома "Севол" вимагають смертної кари
  Наступний матеріал
  Ярош проходить у парламент - "Правий сектор"