КВУ і ОПОРА прогнозують порушення в одномандатних округах і на Донбасі

  Найбільшу кількість порушень під час передвиборної кампанії спостерігачі фіксують на одномандатних виборчих округах, таке на селекторній нараді Кабінету міністрів заявив заступник голови Комітету виборців України Віталій Тесленко.


  "Деякі із кандидатів, які в першу чергу балотуються в одномандатних виборчих округах – спробують підкоригувати результати виборів після дня голосування та в деяких мажоритарних округах. Будуть спроби зривати вибори, навіть фальсифікувати їхній результат, використовуючи технології в тому числі й затягування підрахунку голосів, безпосередньо якогось силового втручання в роботу комісій на різних етапах, зриву взагалі голосування на дільницях", – застерігає заступник голови КВУ.

  Водночас, у громадянській мережі ОПОРА зауважили: Центрвиборчком має негайно оприлюднити дані – на яких мажоритарних округах Донбасу вибори не проводитимуть, щоби запобігти фальсифікаціям під час голосування.

  "Увага громадськості України, міжнародні спостерігачі – прикута до Донбасу й ситуації там. Центральна виборча комісія повинна не пізніше, ніж завтра дати чітку інформацію – в скількох одномандатних мажоритарних виборчих округах 100 відсотків голосування не відбудеться для того, щоби ми не стали свідками партизанського голосування, коли відкриється дільниця, невідомо де, одна виборча дільниця і виявиться, що 100 чоловік обрали в одномандатному мажоритарному окрузі кандидата", – пояснила Ольга Айвазовська.

  Зі свого боку, прем’єр Арсеній Яценюк доручив ЦВК у найкоротший термін оголосити список виборчих дільниць на Донбасі, на яких голосування у неділю таки відбудеться. До керівників облдержадміністрацій Яценюк звернувся з вимогою забезпечити допомогу міжнародним спостерігачам, які працюватимуть на дільницях 26-го жовтня.

  Попередній матеріал
  Українець оновив три рекорди на змаганнях ветеранів з плавання у Люксембурзі
  Наступний матеріал
  Курсанти одеської Військової академії навчаються в умовах польового виходу