Конституційний суд завтра роз’яснить, на який термін ми оберемо президента

  Конституційний Суд України 16 травня дасть пояснення з питання, на який термін буде обиратися президент України на позачергових виборах 25 травня, а також термін проведення наступних чергових президентських виборів.
  Про це повідомляє прес-служба Конституційного суду.

  При тому у повідомленні зазначено,  що офіційне рішення КСУ  ухвалить 15 травня, а 16-го травян о 10:00 год. відбудеться оголошення цього рішення,  суддя-доповідач у справі Петро Стецюк.

  Відзначається також, що до КСУ з конституційним поданням звернувся 101 народний депутат з проханням  офіційного тлумачення стосовно визначення строку повноважень президента, обраного на позачергових виборах, а також термінів проведення наступних чергових виборів президента.

  Практичну необхідність у з'ясуванні та роз'ясненні , офіційної інтерпретації положень Конституції нардепи обґрунтовують неоднозначним розумінням того, на який термін обирається Президент України на позачергових виборах, призначених Верховною Радою на 25 травня, оскільки, на думку парламентарів, від вирішення цього питання залежить можливість реалізації конституційного права громадян України на участь у виборах президента.
  Попередній матеріал
  ЄС не ставить під сумнів АТО і не вимагає її припинити - Томбінський
  Наступний матеріал
  У Судані вагітну жінку засудили до смерті за перехід в християнство