Гриценко беззаперечно визнає результати виборів

  Вибори пройшли чесно, а зафіксовані порушення були несуттєвими і тому не можуть вплинути на результати волевиявлення – заявили в штабі кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Нагадаємо, за результатами екзит-полів він на четвертому місці із шістьма відсотками голосів.


  Ті порушення, які були зафіксовані – голосування за іншого, отримання двох бюлетенів, або щось зі списками – це поодинокі факти, їх не можна вважати масовими, тому звертати на них увагу штаб кандидата не буде. У штабі Анатолія Гриценка запевнили: визнають результати виборів, які будуть оголошені, без проблем.

  Раніше міністр юстиції Павло Петренко заявив: вибори відбулися демократично та вільно, у ЦВК є всі підстави, щоб визнати результати голосування та оголосити їх у встановлений термін.

  Тим часом, у Генпрокуратурі заявили: нинішні вибори Президента - найбільш демократичні у новітній історії. У ГПУ зауважили: всього зареєстрували 112 правопорушень. Три чверті з них – це кримінальні правопорушення, пов’язані із діями терористів в Донецькій і Луганській області. 78 кримінальних правопорушень безпосередньо стосуються порушень виборчого законодавства, тобто це стаття 157 – перешкоджання здійсненню виборчого права, 158 – фальсифікація документів і 158, пункт 2 – це знищення виборчих документів.

  Попередній матеріал
  Тігіпко звинувачує владу у патріотизмі та хоче відродити свою партію
  Наступний матеріал
  Німеччина привітала Україну з демократичними президентськими виборами