Голосування триває у всіх українських в'язницях

  Станом на 8:00 годину 25 травня в усіх органах, установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України  (ДПтС), відкрито 184 виборчі дільниці для участі засуджених та осіб, узятих під варту, в голосуванні на позачергових виборах Президента України.
  Про це повідомили у ДПтС України.

  Понад дві з половиною тисячі членів виборчих комісій на робочі місця з’явилися вчасно, відповідно до встановленого законодавством порядку. Однак, у деяких установах Донецької та Луганської областей через відсутність бюлетенів виборчий процес не розпочато. Наразі складаються відповідні акти та вирішується питання забезпечення права осіб, позбавлених волі, на волевиявлення під час президентських виборів.

  В усіх інших регіонах виборчий процес відбувається спокійно. Ситуація контрольована. Для засуджених та осіб, узятих під варту, створено необхідні умови для забезпечення таємного голосування.

  Правопорядок та безпеку усіх учасників виборчого процесу в органах та установах ДПтС України забезпечує 8 541 співробітник відомства: тільки до несення служби в чергових змінах залучено 3 281 працівник органів та установ; ще понад 2 тисячі персоналу заступило на варти з охорони режимних об’єктів.
  Попередній матеріал
  Терористи атакували ДВК на Луганщині
  Наступний матеріал
  Посол США відвідав одну зі столичних виборчих дільниць